Skocz do zawartości
Belgia.net

Ar-Speed Busy Holandia Polska, Belgia, Niemcy.

To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Autor:
    arspeed_04
  • Typ: Oferuję usługi
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Ważność oferty: To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 113 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

AR-SPEED jest jednym z wiodących przewoźników w segmencie busów do 9 osób, wyposażonymi w klimatyzację i DVD. Posiadamy Certyfikaty Kompetencji Zawodowych oraz Licencję na Międzynarodowy Przewóz Osób.

Świadczymy usługi w zakresie międzynarodowego, jak również krajowego przewozu osób, towarów oraz korespondencji. Naszych pasażerów wozimy do Holandii, Belgii oraz Niemiec.

Naszą misją jest zapewnienie maksymalnego komfortu naszym pasażerom oraz bezpieczeństwo. Jako komfort rozumiemy zarówno wygodę w trakcie podróży, jak również sam proces obsługi oraz niezawodność, dzięki czemu budujemy zaufanie naszych klientów. Na bezpieczeństwo składają się nie tylko całościowe przeglądy floty, ale również cykliczne szkolenia naszych kierowców. Nasze auta są wyposażone w najnowsze systemy bezpieczeństwa (m. in. ogranicznik prędkości maksymalnej, asystent pasa ruchu, kontrola trakcji, ABS, asystent wiatru, asystent martwego pola). Dzięki własnemu seriwsowi, busy serwisowane są po każdym wykonanym kursie

Kiedy jeździmy?
Wyjazdy z Polski do Niemiec i Holandii odbywają się we wtorki, czwartki, piątki oraz w soboty. Z kolei wyjazdy do Belgii odbywają się tylko we wtorki i piątki.

Z Holandii i Niemiec do Polski wyjeżdżamy we środy, soboty, niedziele oraz w poniedziałki. Z Belgii do Polski wyjeżdżamy tylko w środy i soboty.

Kontakt:
Tel. Polska: +48 602 320 907
Tel Holandia: +31 610 817 6 00
BIURO: +48 84 696 59 62


POLECAMY NASZ FILM PROMOCYJNY
https://www.youtube.com/watch?v=PjszlRjDhUk

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej
www.ar-speed.pl

×