Skocz do zawartości
Belgia.net

Naprawa komputerów, telewizorów, telefonów - legalna firma

To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Autor:
    Kompservis
  • Typ: Oferuję usługi
  • Stan, rodzaj: Pilne
  • Ważność oferty: To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 197 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Pierwszy Polski w pełni profesjonalny 
SERWIS KOMPUTEROWY w Belgii.

Firma KOMPSERVIS działa na rynku informatycznym od 2006 roku. Od tego czasu zaufało nam wielu Polaków mieszkających w Belgii - zarówno osób prywatnych jak i firm. Założycielem jest Radosław Tomaszewski z wykształcenia informatyk. 
Pracowaliśmy również dla polskich placówek dyplomatycznych m.in. dla Biura Regionalnego Województwa Śląskiego w Brukseli, Polskiej Organizacji Turystycznej w Brukseli oraz Polskiej Akademii Nauk w Brukseli.    

Posiadana przez nas wiedza, doświadczenie oraz zaplecze pozwalają szybko oraz kompleksowo realizować zamówienia. Jesteśmy w stanie przejąć odpowiedzialność za informatykę w Państwa firmie oraz w domu. Oferujemy Państwu również opiekę nad programami, sprzętem, montaż komputerów PC, obsługę serwisową (w tym naprawa usterek) oraz wiele innych działań w zakresie opieki informatycznej. Obsługa informatyczna - jaką Państwu oferujemy - wykonywana jest przez zespół profesjonalistów. Korzystanie z naszych usług daje Państwu gwarancję najwyższej jakości i niezawodności usług.

Od roku 2012 wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom rynku rozszerzyliśmy zakres usług o naprawę telewizorów LED, LCD oraz plazma. Na naprawy udzielamy gwarancji od 3 miesięcy do roku w zależności od tego czy wymieniamy element na nowy czy go naprawiamy.

 

NAPRAWA KOMPUTERÓW Z SYSTEMAMI MICROSOFT WINDOWS

NAPRAWA KOMPUTERÓW APPLE IMAC I MACBOOK

NAPRAWA TELEFONÓW FIRMY APPLE

ODZYSKIWANIE DANYCH Z RÓŻNYCH NOSNIKÓW

USUWANIE VIRUSÓW, MALWARE, SPYWARE, ADWARE

INSTALACJA OPROGRAMOWANIE, OCHRONY ANTYWIRUSOWEJ ETC.

SPRZEDAŻ KOMPUTERÓW NOWYCH ORAZ POLEASINGOWYCH

NAWIGACJE GPS

ZDALNA POMOC

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KOMPSERVIS

Rue de l'Etoile Polaire 29

1082 Berchem-Sainte-Agathe 

tel. 0486809042 

TVA BE0597841583

×