Belgia.net

Elektromechanik - praca w Belgii od 13 euro netto

  • Autor:
    Praca_Belgia
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Pilne
  • Cena: 13.00 EUR
  • Dodano - 294 wyświetleń

Concrete Construction Union Sp. z o.o. to polska firma z siedzibą w Gdańsku, realizująca projekty budowlane jak i produkcyjne na terenie całej Europy.

Od wielu lat zatrudnia ponad 100 pracowników z wielu państw Unii Europejskiej w tym z Polski. Ceniąc pracowitość i doświadczenie polskich specjalistów oferuje pracę dla ludzi pragnących nawiązać z firmą stałą współpracę.

W tym momencie poszukujemy Elektromechaników do montażu i obsługi urządzeń mechanicznych i elektrycznych.

Zakres obowiązków:
- montaż, serwis, konserwacja i naprawa urządzeń elektrycznych i mechanicznych;
- umiejętność czytania rysunków technicznych.

Wymagania:
- doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku;
- znajomość języka angielskiego;
- własny transport;

Oferujemy:
- od 13 euro netto / godz;
- praca stała;
- zapewniamy zakwaterowanie;
- dojazdy do pracy rozliczane na zasadzie kilometrówki;
- opieka polskiego Project Managera;
- zwrot kosztów pierwszego przejazdu do Belgii do kwoty 85 euro.