Skocz do zawartości
Belgia.net

PRACA#Covid19

To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Autor:
    AccentMechelenPL
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Ważność oferty: To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 485 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

W tych trudnych dla nas czasach jesteśmy świadomi tego, ze jest duża ilość osób które z dnia na dzień zostały bez pracy.. przychodów.. i zmagają się z codziennymi trudnościami.

Jeżeli jesteś w takiej sytuacji, proszę, nie wahaj się z nami skontaktować. Dołożymy wszelkich starań by pomoc. Na dzień dzisiejszy mogę zaproponować oferty #Covid19 dla :

· Spawacza punktowego : spawanie zbrojeń, czytanie rysunku technicznego obowiązkowe, realna możliwość kontraktu stałego, 15,75€ brutto/h, Bornem, język obcy nie jest wymagany

· Ogrodnika : szukamy ogrodników zarówno do pielęgnacji jak i całkowitej realizacji projektów ogrodowych. W tym przypadku doświadczenie i znajomość języka obcego jest wymagane ( najlepiej niderlandzki, francuski lub angielski )
Stawki ustalane są po rozmowie kwalifikacyjnej. Posiadamy takie oferty w okolicy Mechelen, Leuven, Vilvoorde, Bruksela, Antwerpia i okolice.

Jeżeli szukasz pracy w innym sektorze zadzwoń bądź napisz do nas.
Rozmowy kwalifikacyjne w obecnej sytuacji odbywają się online.

Pomimo tego, ze nasze biura są aktualnie zamknięte, jesteśmy dostępni telefonicznie 015362900 lub mailowo [email protected] i [email protected]

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim dużo zdrowia i cierpliwości.

Inne ogłoszenia od AccentMechelenPL

Zobacz wszystkie ogłoszenia użytkownika
×