Skocz do zawartości
Belgia.net

Pracownik farmy z trzodą chlewną - Miejsce pracy: Belgia, BRUKSELA

To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Autor:
    MAHEVIA
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Pilne
  • Ważność oferty: To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Cena: 12.00 EUR
  • Dodano - 468 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Obowiązki:
- Opieka na trzodą chlewną oraz sprzątanie boksów
- Utrzymanie porządku na farmie
- Budowa nowych boksów, koszenie trawy, itp.
Kandydat musi posiadać doświadczenie w pracy na gospodarstwie rolnym lub pokrewne.
Wymagane jest przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa przy przechodzeniu do poszczególnych pomieszczeń w których trzymane są świnie i prosięta.
Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na gospodarstwie (lub pokrewne) ok. 2 lata
- Podstawowa znajomość j. angielskiego, j.niderlandzkiego lub francuskiego
- Dyspozycyjność do wyjazdu do Belgii od zaraz
- Samochod
Oferta:
- Luksemburska umowa o pracę ( przejście na stałą umowę po 3 miesiącach)
- 12 €/h netto
- 38 h pracy tygodniowo (mozliwosc nadgodzin)
- Zakwaterowanie nieodplatne
- Ubezpieczenie

kontakt 00352 621 526 697

Inne ogłoszenia od MAHEVIA

Zobacz wszystkie ogłoszenia użytkownika