Skocz do zawartości
Belgia.net

Praca dla Elektryków

To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Autor:
    Regess2018
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Pilne
  • Ważność oferty: To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 313 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Podejmiemy współprace z doświadczonymi Elektrykami na własnej działalności gospodarczej.
Strat prac 02.03.2020

Obowiązki
• praca na hali przy montażu/demontażu 3500 lamp
• wykonywanie i montaż pełnej instalacji elektrycznej (układanie kabli, montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia) na obiektach przemysłowych i mieszkalnych,

Wymagania
• własna działalność gospodarcza, bądź gotowość do jej założenia
• doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka
• umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów
• mobilność, dyspozycyjność do pracy na terenie Belgii

Oferujemy
• współpraca z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
• pomoc przy zakwaterowaniu, koszt 350 euro od osoby

Kontakt telefoniczny +48 510 926 184 (od pon. do pt. w godz. 8.00-16.30)

Inne ogłoszenia od Regess2018

Zobacz wszystkie ogłoszenia użytkownika