Skocz do zawartości
Belgia.net

Gotowy klej do płytek Śmig F-2 , 44 x 15 kg, 660 kg

To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Autor:
    MEDENLTD
  • Typ: Sprzedam
  • Stan, rodzaj: Nowe
  • Ważność oferty: To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Cena: 506.00 EUR
  • Dodano - 305 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Sprzedaż min. 1 paleta 660 kg 

ŚMIG F-2 przeznaczony jest do natychmiastowego montażu dekoracyjnych płytek budowlanych wykonanych z syntetycznego kamienia, gipsu, cementu, konglomeratów, tworzyw sztucznych lub ceramiki na powierzchnie ścian i sufitów. 

Klej ŚMIG F-2 można stosować na każde stabilne, równe i chłonne podłoże budowlane takie jak tynki gipsowe, cementowe i cementowo-wapienne, a także na podłoża odkształcalne i drewnopochodne np. płyty OSB i g-k.

• Kolor

Kolor, w zależności od barwy naturalnych kruszyw dolomitowych użytych podczas produkcji, może wahać się od kremowego po jasnoszary. 

 

• Elastyczny

Produkt należy do grupy klejów polimerowych, która charakteryzuje się ogromną elastycznością. Klej ŚMIG F-2 zapewnia elastyczność na kilkukrotnie wyższym poziomie w stosunku do klejów cementowych, dzięki czemu jest niezastąpiony do przyklejania elementów dekoracyjnych na podłoża odkształcalne. 

 

• Ekonomiczny i wygodny w użyciu

Klej ŚMIG F-2 przeznaczony jest do natychmiastowego użycia zaraz po otwarciu opakowania. Prace można przerywać w dowolnym momencie, dokładnie zamykając wiadro. Po kolejnym otwarciu klej można używać ponownie. ŚMIG F-2 należy nakładać prosto z wiadra bez jakichkolwiek zabiegów przygotowawczych. Znacząco podnosi to komfort pracy i przyczynia się do oszczędności czasu nawet o 10% (poprzez pominięcie szeregu czynności związanych z przygotowaniem tradycyjnych klejów cementowych). Dzięki możliwości wykorzystania całej zawartości wiadra, klej jest także bardziej ekonomiczny od zapraw przygotowywanych tradycyjnie.

 

• Czas wiązania

Produkt wiąże i twardnieje w wyniku odparowania wody z zaprawy, co jest procesem nieodwracalnym. Czas wiązania zależy od szybkości odparowania wody, tak więc uzależniony jest od formatu płytek, ilości użytego kleju, rodzaju i chłonności podłoża oraz wilgotności i temperatury powietrza. Orientacyjnie lekkie obciążenie można stosować po 48 h (w temp. +20°C i użyciu pacy 4 mm), zaś pełną wytrzymałość mechaniczną powierzchnia uzyskuje po przynajmniej 14 dniach. Temperatura poniżej +8°C powoduje ustanie reakcji wiązania.

 

• Niezwykle przyczepny 

Produkt ŚMIG F-2 charakteryzuje się niezwykłą przyczepnością. W odpowiednich warunkach (od +21 do +25°C, wilgotności otoczenia 45-50%), po 14 dniach wykazuje wytrzymałość dwukrotnie wyższą od normowych wymagań.

 

• Działanie wody 

Produkt nie traci swoich właściwości po krótkotrwałym kontakcie z wodą (zmywanie powierzchni płytek, zalanie podłogi). Długotrwały kontakt z wodą powoduje spadek twardości i obniżenie przyczepności. Po 14 dniach zanurzenia w wodzie przyczepność w znaczący sposób spada poniżej normowych wymagań.

 

×