Skocz do zawartości
To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

Produkcja nocna zmiana

  • Autor:
    ES2015
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Pilne
  • Ważność oferty: To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Cena: 14.50 EUR
  • 397 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Co będziesz robił
Opis stanowiska

Czy jesteś osoba dokładna i potrafisz pracować pod presja? Chcesz być bogatszy o nowe doświadczenia w zmieniającym się sektorze? Potrafisz pracować w młodym i dynamiczny zespole? Więc no właśnie ciebie szukamy!

Co oferujemy.

W tej pracy ty i twoi koledzy jesteście odpowiedzialni za zbieranie zamówień zgodnie ze specyficznymi wymaganiami naszych klientów. Masz do czynienia z ponad tysiącem różnych produktów o różnych kształtach i rozmiarach. Myślisz w sposób kreatywny i potrafisz rozwiązywać problemy, które napotykasz podczas swojej pracy. Oferujemy całą przestrzeń potrzebną do rozwoju talentów, jeśli masz nowe pomysły do ulepszenia całego procesu produkcyjnego. Jest to więc przyjemna i urozmaicona praca, na której spoczywa wiele obowiązków.

Chcielibyśmy cię poznać i jesteśmy ciekawi twoich doświadczeń i ambicji. Wolimy to zrobić na podstawie wiadomości e-mail z informacją o tym, kim jesteś, oraz CV, aby dowiedzieć się, kto może być naszym nowy kolega. Oferujemy Ci umowę na pełny etat. Czy chciałbyś podzielić się z nami swoimi doświadczeniami?

Czego oczekujemy?

- Mówisz bardzo dobrze po holendersku,
- masz doświadczenie w zbieraniu zamówien
- potrafisz filetować i przetwarzać ryby
- Pracujesz zgodnie ze standardami HACCP.
Inne ogłoszenia od ES2015


×