Operator Produkcji Żywności – Praca w soboty lub Niepełny etat

  • Autor:
    ES2015
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Cena: 13.00 EUR
  • Dodano - 495 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Miejscowosc: Meer lub Westerlo

O tej pracy
Opis zadania

Czy pracowałeś/as przy produkcji żywności? Lubisz pracę w przemyśle spożywczym? Dla naszych klientów poszukujemy pracowników do pracy na pół etatu lub w weekendy przy produkcji żywności. Jako operator jesteś odpowiedzialny za różne zadania związane z produkcją żywności, tj. Praca na linii produkcyjnej, pakowanie i kontrolę jakości. Prace te są wykonywane zarówno na taśmach produkcyjnych, jak i na stołach.

Co oferujemy

- Praca w zróżnicowanym i entuzjastycznym zespole,
- Możliwość nadgodzin (150% wynagrodzenia),
- Dodatek do kosztów podróży.

Czego oczekujemy?

- Mówisz komunikatywnie po holendersku lub angielsku,
- Zwracasz uwagę na jakość wykonywanych zadań,
- Jesteś elastyczny, nie masz problemu z wykonywaniem innych obowiązków lub wykonywaniem nadgodzin, jeśli zostaniesz o to poproszony,
- Nie masz problemu, aby pracować z żywnością, w temperaturze około 10 stopni,
- Posiadasz własny transport do pracy.

Stawka: Wacha się pomiędzy 12.60 – 13.70 euro / godzine (brutto)