Skocz do zawartości
Belgia.net

Technik

To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Autor:
    expertum
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Ważność oferty: To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 174 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Expertum to firma rekrutujca, specjalizująca się od 30 lat w zawodach technicznych i handlowych. Rekrutujemy do firm w Niemczechi Belgii.

Dla naszego klienta Ieperse Truckwash szukamy technika.

Miejsce pracy: Ieper

Strona internetowa: www.iepersetruckwash.be

Firma Ieperse Truckwash:
Zapewniamy dwie linie czyszczące z podłogami nieprzepuszczającymi płynów do czyszczenia wewnętrznego w przemyśle spożywczym i paszowym. Posiadamy 12 głowic myjących z punktami wtrysku pary i 8 rurek suszących. Rury (powietrzne) można również płukać i gotować na parze.


Oferta pracy:
BARDZO dobry angielski jest koniecznością dla wszystkich.

Zadania: konserwacja zapobiegawcza i lecznicza myjni samochodów ciężarowych i maszyn do czyszczenia zbiorników. BARDZO wielowartościowy.
Ważne: bardzo dobra znajomość pomp, sterowników PLC, uszczelnień, elektryczności. Prawo jazdy CE OR G (pojazdy rolnicze), ponieważ czasami muszą przemieszczać ciężarówkę w terenie. Szkolenie w zakresie kompetencji zawodowych można przeprowadzić w samej firmie.
 

WYMAGANIA

doświadczenie,

komunikatywna znajomość języka angielskiego

prawo jazdy kat. B i wlasny transport (koniecznie)

OFERTA  

STAWKA ROZPOCZĘCIA: PC 112 cat C1: 16,59 € w 38-godzinnym tygodniu, nadgodziny 150%
Godziny pracy: do wyboru między 6 rano a 20 wieczorem – trzeba zapewnić ciągłość, ale można uzgodnić, kto i kiedy pracuje. Może to być ustalony harmonogram, który pracownicy wybierają lub zmieniają od czasu do czasu, nie ma to tak wielkiego znaczenia. W każdym razie muszą pracować 8 godzin dziennie.

Zapewnione zakwaterowanie: 85 EUR tygodniowo po stronie pracownika (w oplate wliczone oplaty eksploatacyjne i nielimitowany internet). Domy znajduja sie ok 30 minut jazdy samochodem do miejsca pracy (wymagany wlasny transport - kilometrowka) Pokoje max dwuosobowe.

Blegijska umowa (dodatki na koniec roku, wakacyjny, dla dziecka)

Inne ogłoszenia od expertum

Zobacz wszystkie ogłoszenia użytkownika
×