Belgia.net

Elektrycy pilnie poszukiwani! Umowa o prace!

  • Autor:
    Ola_Accent_Kortrijk
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 221 wyświetleń

Do miedzynarodowej firmy z glowna siedziba w Gent zajmującej się elektrycznymi / elektrotechnicznymi instalacjami, rozwiązaniami z zakresu robotyki oraz optymalizacji energii PILNIE poszukujemy ELEKTRYKOW PRZEMYSLOWYCH. Firma realizuje duże projekty miedzy innymi dla szpitali, fabryk, biur, itd.

Stabilna firma o bardzo dobrej reputacji!

OPIS STANOWISKA:

- Montaz oswietlen, elektronicznych systemow dostępu do pomieszczen, detektorow przeciwpożarowych, itd..

- okablowywanie instalacji elektrycznych

- przeprowadzanie testow

- podlaczanie instalacji elektrycznych do rozdzielni

- zapewnienie bezpieczeństwa zamontowanych instalacji

- inne zadania, które sa wymagane od elektryka w zaleznosci od rodzaju wykonywanego projektu…

- praca wykonywana jest w roznych lokalizacjach, również na zewnątrz. Razem z kolegami jedziesz na miejsce realizacji projektu

WYMAGANIA:

- 100% pewności, ze zawod elektryka to twoja sciezka zawodowa!

- dyplom posiadania kwalifikacji – WARUNEK BEZWZGLEDNIE WYMAGANY!! Kurs ukończenia szkolenia na VDAB lub przez Syntra jest także uznawany.

- Znajomość jednego z języków w stopniu umożliwiającym przeprowadzenie rozmowy o prace oraz wykonani poleceń: ENG / FR/ NDL

- Prawo jazdy to BARDZO duzy plus. Najlepiej osoba posiadajaca i prawo jazdy i srodek transportu – wyjazd na budowę jest z miejsca ustalonej zbiorki

- znajomość zasad bezpieczeństwa pracy oraz SYMBOLI – podstawowe znajomości testowane sa na rozmowie o prace w firmie

- umiejetnosc czytania planow

- osoby, które dopiero ukonczyly szkole tez sa mile widziane

- brak dolegliwości uniemożliwiających fizyczna prace

CO FIRMA OFERUJE?

- zwrot kosztów za dojazd

- opcja vast po okresie INTERIM (około 6 miesiecy)

- stabilne zatrudnienie

- wynagrodzenie zgodznie z barema, doświadczeniem i wyksztalceniem

Start – OD ZARAZ

Zainteresowane osoby prosze o kontakt:

[email protected] lub +32 51 231 641