Skocz do zawartości
Belgia.net

Skoda Fabia III 06/2017 sedan 60.000km podatek 119EURO

To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Autor:
    atari
  • Typ: Sprzedam
  • Stan, rodzaj: Używane
  • Ważność oferty: To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Cena: 8,700.00 EUR
  • Dodano - 275 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Auto w pełni sprawne , faktura zakupu , dokumenty z  serwisów SKODA Belgia, kupiony przez mnie w salonie Skody w Belgii ,jako nowy, bogata wersja , auto używane do dojazdu do pracy i kilku długich urlopowych tras.

Kolor pacyfic blue , dużo dodatków , miedzy innymi koło zapasowe pełne , czujniki zmierzchu , deszczu , radar .skórzana kierownica , ogranicznik prędkości ,zestaw głośnomówiący wbudowany , łączność bezprzewodowa z telefonem tabletem , kupione dodatkowo regulowane oba siedzenia .

Wersja AMBITION 999cm3 /60KW + kilka moich przemyślanych dodatków .

Auto spełnia normę EURO 6 podatek śmiesznie niski ok 120 euro rok , ubezpieczenie również bardzo tanie .trudno o mądrzejsze auto na rynku w segmencie B

Auto w Pl bardzo popularne ze względu na niski koszt montażu LPG i trwałość , w tym roczniku można spotkać auto o przebiegu 270.000km a to jak na benzyne naprawdę bardzo dużo .

Auto bez obić , głębokich rys , prezentuje się jak nowe .

Auto idealnie nadaje się do miasta jest b ekonomiczne dla  pary lub 3 osobowej rodziny nic więcej nie potrzeba.

Nawet na trasie dla tego auta 150km /h nie stanowi problemu mimo niezbyt silnego motoru .

 

Nie jestem handlarzem auto sprzedaje z pod domu. 

Auto codziennie eksploatowane do obejrzenia w dzielnicy Wilrijk /Antwerpia

Cena wystawiona na podstawie średniej tego rocznika na autoskut24 be pomniejszona o prowizję handlarza 7% myślę , że to jest uczciwie .

Nie ma problemu z dojazdem na stacje diagnostyczna , serwis . na koszt kupującego . 

Polecam obejrzeć kilka filmików w sieci o Skodzie Fabii III to naprawdę nie jest głupie auto , swoich konkurentów w klasie B pokonała w wielu testach była nawet autem roku 2016, to nie jest auto marzeń i super luksusu takich aut w klasie B  nie ma .

A w tej cenie naprawdę bardzo trudno znaleść auto o takim roczniku i tak niskim udokumentowanym na autoryzowanych serwisach przebiegu .

Aut co mają 30 miesięcy  na rynku jest bardzo mało większość to zajęcia komornicze , nie opłaca się tak naprawdę tego auta sprzedawać bo dużo w pierwszych 3 latach auto traci , ja na tę chwilę życiową potrzebuję coś dużo większego i to jest powód sprzedaży .

pozdrawiam . 

×