Belgia.net

wulkanizator- Praca stala Eeklo

  • Autor:
    sylwia_accent
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 411 wyświetleń

Dla naszego klienta z okolicy Eeklo poszukujemy wulkanizatora

Opis stanowiska pracy:

-Montujesz, demontujesz opony w naszym zakładzie i na miejscu (awarie)

-Jestes dyspozycyjny w soboty  w zamian za dzień wolny w tygodniu.

-Jesteś również przygotowany na interwencje poza normalnymi godzinami pracy.

Od kandydatow oczekujemy:

- ważne prawo jazdy B.

-kurs mechaniki samochodowej z odpowiednim doświadczeniem praktycznym w formie stażu lub umowy w niepełnym wymiarze godzin LUB  co najmniej 6 miesięcy praktycznego doświadczenia jako monter opon.

-uprzejmosci

-pracowitosci

-dyspozycyjnosci

jesli szukasz pracy jako wulkanizator skontaktuj sie z nami:

:mobile:09 264 29 12

Inne ogłoszenia od sylwia_accent

Zobacz wszystkie ogłoszenia użytkownika