Belgia.net

Praca na produkcji przy małżach

  • Autor:
    GetJobPL
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 396 wyświetleń

Get Job Sp. z o.o. to renomowana agencja pracy tymczasowej świadcząca usługi w zakresie zapewnienia kadry pracowniczej dla klientów na terenie Europy Zachodniej. Jesteśmy licencjonowanym oraz certyfikowanym biurem pracy, posiadającym odziały w Polsce i Holandii.

Miejsce pracy: Zeeland

Podstawowe zadania realizowane na oferowanym stanowisku pracy:
• sortowanie małż przy taśmie
• oddzielanie kamieni i uszkodzonych małż

Od kandydatów oczekujemy :
• MOTYWACJA do pracy, sumienność oraz zaangażowanie w powierzane obowiązki,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• mile widziana znajomości języka angielskiego,
• osobiste konto bankowe,
• zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:
• STAWKĘ GODZINOWĄ 9,44€ brutto,
• możliwość długotrwałej współpracy,
• opiekę POLSKIEGO REZYDENTA,
• ZAKWATEROWANIE
dla pracowników,
• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy,
• korzystniejsze wynagrodzenie niż na umowie holenderskiej,
• bonusy dla pracowników (frekwencyjny, rekomendacyjny).

!!! Aplikuj teraz - skopiuj poniższy link do przeglądarki !!!

lub zadzwoń:
Paulina: +48 510 242 586
Ewelina: +48 509 338 922

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę GET JOB Sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę GET JOB Sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).