Skocz do zawartości
Belgia.net

Bvba/sprl na sprzedaż, duży zysk na start.

To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Autor:
    Werkman
  • Typ: Sprzedam
  • Stan, rodzaj: Używane
  • Ważność oferty: To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Cena: 9,600.00 EUR
  • Dodano - 423 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Firma ma ponad 10 lat, wiele rodzajów działalności w statucie, m.in. budowlanka, reno, handel autami, handel czymkolwiek...

Kapitał 18.600€ w pełni wpłacony czyli całkowity brak odpowiedzialności osobistej.  Zarejestrowana obecnie w Bxl, możliwość pozostawienia na tym samym adresie.

Na start jest do wzięcia czystego zysku ok. 26 tys euro ze względu na stratę fiskalną.  R/C  w wys. ok 10 tys na korzyść właściciela również do odzyskania z firmy. 

BTW  ok. 600 euro na korzyść firmy od odebrania od urzędu.   Brak zadłużeń i zobowiązań, bilans roczny i BTW angifte zawsze wysyłane o czasie. 

Firma przez ostatnie parę lat działała ale na półobrotach.  Sprzedaż ze względu na zjazd do PL. 

Osoba która poważnie jest zainteresowana będzie mogła o szczegóły wypytać flamandzkiego księgowego który obsługuje tą firmę obecnie. W stosownych urzędach można zasięgnąć info że nie jest zadłużona: Acerta, skarbowy.

Pytania proszę kierować na priv, osoby nie rozumiejące pojęć tu podanych,  o czym jest tu mowa, proszę o przeszkolenie się u księgowego najpierw ponieważ nie prowadzę szkoleń z zakresu prowadzenia firmy i nie odpowiadam na pytania poziomu przedszkola.  Na każde merytoryczne  chętnie odpowiem. 

Cena 9.600€  za 100% udziałów.  Majątku trwałego nie posiada.

 

 

×