Skocz do zawartości
To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

Ekipa 10 doświadczonych zbrojarzy szuka zleceń na montaż stali zbrojeniowej

  • Autor ogłoszenia:
  • Typ ogłoszenia: Szukam pracy
  • Stan, rodzaj: Proszę o oferty
  • Ważność: To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Cena: 25.00 EUR
  • 323 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Jesteśmy jedną z najbardziej operatywnie działających firm na rynku konstrukcyjno-budowlanym. Dzięki owocnej współpracy w ramach konsorcjum z firmami Multipartners Sp. z o.o. oraz IZOPROF Sp. z o.o. działamy nie tylko na terenie Polski, ale również w krajach europejskich. To pozwala nam na budowanie renomy na arenie międzynarodowej, a także zdobywanie wiedzy i doświadczenia związanego z nowościami technicznymi i technologicznymi stosowanymi w najbogatszych i najszybciej rozwijających się krajach Europy.

Firma  MultiProf Sp. z o.o. działa na rynku nieprzerwanie od 1998 roku. Przez ten czas zdobyliśmy bogate doświadczenie w kwestiach wykonawczych, jak i materiałowych. Lata na rynku pozwoliły nam również na skompletowanie zespołu ludzi wykształconych, obytych przy różnych projektach, a przede wszystkim godnych zaufania. To pozwala nam na łączenie profesjonalizmu z terminowością i wysoką jakością wykonania.

Nie musimy mówić, że jesteśmy najlepsi, niech fakty mówią w naszym imieniu:

Posiadamy specjalistyczne uprawnienia budowlane

Jako jedyna firma jesteśmy autoryzowanym wykonawcą firmy Bostik Polska, 
będącej liderem na rynku produktów do izolacji, hydroizolacji, uszczelnień itp. na całym świecie.

Współpracujemy z firmami, które są liderami w swoich dziedzinach i z dumą przedstawiamy ich z nazwy. Znajdziecie nas tam, gdzie działają m.in.: Rd Bud, Eiffage, Eiffage Construction, Techbud, RabotDutilleul  Group czy Ines Inwestycja. 

W ponad pięćdziesięcioosobowym zespole zatrudniamy specjalistów od tworzenia kosztorysów, architektury, konstrukcji, projektowania zieleni oraz działań nadzorczych.

Pasja... Wiedza... Profesjonalizm - dzięki temu odnosimy sukcesy, które pozwalają  nam się rozwijać, tworząc silne fundamenty naszej Firmy. MultiProf Sp. z o.o. to może być też Twoja Firma.

tel .48510710084 ,48796086009

×