Skocz do zawartości
To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

Pipefitter, monter rur miedzianych ( praca na warsztacie )

  • Autor ogłoszenia:
  • Typ ogłoszenia: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Ważność: To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Cena: Nie podano ceny
  • 34 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

460 E netto/40h

Zakres obowiązków:
- prace przy montażu instalacji przesyłowych,
- praca z rurami - miedz,
- lutowanie instalacji z miedzi,
- wykonywanie pracy na podstawie rysunków technicznych i izometrycznych.

Wymagania:
- minimum 3 letnie doświadczenie w pracy jako monter rur i rurociągów,
- doświadczenie z instalacjami z miedzi,
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- mile widziane własne auto,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- chęć współpracy na dłuższy czas.

Oferujemy:
- zakwaterowanie(gratis),
- ubezpieczenie (gratis),
- 460 euro netto/40h,
- tygodniowe wypłaty,
- możliwość stałego rozwoju i dalszej specjalizacji w zawodzie,
- opiekę polskiego koordynatora.

CV prosimy przesyłać na mail:

[email protected]
KRAZ:1145