Belgia.net

Praca na produkcji - przędzalnia, Belgia

  • Autor:
    SFSInternational
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 549 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Pracownik przędzalni

Miejsce pracy: Belgia, Holandia, Unia Europejska

Praca na maszynie: skręcarka dwuskrętowa Volkmann

Opis stanowiska

Doświadczenie niewymagane, ale będzie dodatkowym atutem

Ładowanie przędzy do maszyny

Zdejmowanie pełnych szpulek

Montaż nici na puste szpulki

Naprawanie zerwanych nici

Usuwanie/ rozwiązywanie węzłów

Utrzymywanie miejsca pracy w czystości

Sprawdzanie błędów w różnych typach przędzy za pomocą światła UV

Naprawa uszkodzonych szpulek

Ważenie szpulek / zwojnic / nici oraz obliczanie wagi netto

Wymagania:

Gotowość do zamieszkania w okolicach Antwerpii

Komunikatywna zanjomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Mile widziane:

Własny samochód

Doświadczenie zawodowe w przędzalni

Oferujemy:

·    Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania

·    Brak opłat za zakwaterowanie

·    Atrakcyjne zarobki

Praca w systemie rotacyjnym zmianowym

Proszę o zamieszczenie ponizszej klauzuli w CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SFS International Sp. z o.o. Sp. k moich danych osobowych, zawartych w  przekazanych przeze mnie spółce SFS International Sp. z o.o. Sp. k. dokumentach, takich jak: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane w dokumentach rekrutacyjnych (adres korespondencyjny, numer telefonu, e-mail), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,w celu prowadzenia i administrowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi (na rzecz spółki SFS International oraz kontrahentów współpracujących ze Spółką) z moim udziałem, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy, za pośrednictwem telefonu (rozmowa telefoniczna lub / i  sms) oraz poprzez pocztę elektroniczną.