Skocz do zawartości
To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

Kelnerka/pomoc kuchenna/florystka szuka pracy

  • Autor ogłoszenia:
  • Typ ogłoszenia: Szukam pracy
  • Stan, rodzaj: Proszę o oferty
  • Ważność: To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Cena: Nie podano ceny
  • 104 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Dzień dobry.

Nazywam się Maja i mam 28lat.

Obecnie mieszkam w Brukselii, ale pracuję na pełen etat w Mechelen jako florystka i kelnerka w tym samym budynku, ale w dwóch różnych firmach.

Bardzo zależy mi na zmianie pracy.

Posługuję się płynnie językiem angielskim i uczęszczam 2 razy w tygodniu na kurs języka niderlandzkiego do szkoły w Mechelen. Niderlandzkim posługuje sie podstawowo, ale cały czas widać postępy.

Pracę jaką chciałabym podjąć, to coś podobnego do obecnej.

Jako florystka przez 2 lata robiłam codziennie po 30/40 bukietów, łącznie z owijaniem i szykowaniem do wysyłki. Znam się na kwiatach, na tym, jak się z nimi obchodzić.

Jako kelnerka, podstawową funkcję jako pełnię, to obsłucha klientów w restauracji. Ale oprócz tego mamy dużo różnych imprez okolicznoścniowych, ważnych spotkań biznesowych, czy politycznych oraz międzynarodowych, które też organizuję i dbam o przebieg.

O sobie mogę powiedzieć, że jestem bardzo pracowita i rzetelna. W pracy daje z siebie 100% i staram się, aby wszystko było dopełnione  jak należy. Jestem bardzo zorganizowana i myślę logicznie.

Jestem też przyjazną, miłą i szczerą osobą. Bardzo zależy mi na dobrych stosunkach koleżeńskich i wzajemnym szacunku.

Posiadam praw jazdy kat. B

Ukończyłam Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy.

Uczęszczałam też 3 na studia na kierunku pedagogika. Niestety z powodu wyprowadzki 700 km od miejsca uczelni i kilku innych czynników niezależnych ode mnie, nie udało mi się oddać pracy licencjackiej, w zwiazku z tym, nie obroniłam tytułu licencjata.

Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek odpowiedzi na temat tego ogłoszenia. E-mail: [email protected] lub numer telefonu +48488092992

 

Pozdrawiam

Maja
×