Skocz do zawartości
To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

Praca w Belgii dla hydraulików

  • Autor ogłoszenia:
  • Typ ogłoszenia: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Pilne
  • Ważność: To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Cena: Nie podano ceny
  • 108 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Activia Sp. z o. o., firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i zagranicznym poszukuje kandydatów na stanowisko HYDRAULIKA.
Opis stanowiska:
 montaż i serwis instalacji sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych, CO oraz inne ogólne prace hydrauliczne.

Miejsce pracy: Belgia.
Wymagania:
 -minimum kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku hydraulika,
 -auto, prawo jazdy kat.B,
 -motywacja do podjęcia pracy na terenie Belgii,
 -umiejętność pracy w zespole,
 -znajomość języka angielskiego lub flamandzkiego w stopniu komunikatywnym,
 -ogólna znajomość branży budowlanej.
Oferujemy:
-Dobre warunki pracy
-Zakwaterowanie

-Szybkie rozliczenia.

Rozpoczęcie pracy: od ZARAZ!

Inne ogłoszenia od Activia