Skocz do zawartości

PRACOWNIK MAGAZYNOWY (z j. holenderskim), Belgia

  • Autor ogłoszenia:
    L2e
  • Typ ogłoszenia: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Ważność: 54 minuty i 24 sekundy -
  • Cena: 12.75 EUR
  • 33 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dla naszego Klienta, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

 

PRACOWNIK MAGAZYNOWY (z j. holenderskim), Belgia

 

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba na tym stanowisku będzie operatorem wózka widłowego przedniego w dziale związanym z dystrybucją gotowych produktów ( jak łóżka, materace) do klientów.

 

WYMAGANIA:

Doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego przedniego, komunikatywna znajomość j. holenderskiego

OFERUJEMY:

 Stawkę godzinową 12,75€ brutto/h, dodatki zmianowe,  zatrudnienie na warunkach belgijskich, bony żywnościowe (5,20€), dodatek wakacyjny, premię roczną, zakwaterowanie ( 80 €/tydz).

 

Informacje dodatkowe:

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim. Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)". 

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że:

Administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Damrota 7/2 w Opolu (szczegóły na naszej stronie internetowej)

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

 

Kontakt i więcej informacji odnośnie oferty pracy :Tel. +48 572 325 580, 
Inne ogłoszenia od L2e


×