Skocz do zawartości
To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

Team Leader HOLANDIA

  • Autor ogłoszenia:
  • Typ ogłoszenia: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Ważność: To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Cena: Nie podano ceny
  • 29 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Dla naszych stałych klientów poszukujemy pracowników do pracy na stanowisko Team Leader. Jeśli chcesz stać się częścią zespołu, która czyni konstrukcje na skalę światową - jest to oferta dla Ciebie. Zapewniamy stabilne warunki pracy, a także atrakcyjne wynagrodzenie. Nie czekaj - przekonaj się o tym już teraz! 

#TwojaPracaMaZnaczenie

Szukamy pracowników na następujące działy:
·    dział INBOUND - nadzorowanie rozładunku kontenerów w centrum dystrybucyjnym
·    dział VAS - przepakowywanie towarów, przygotowywanie displays

Oczekujemy:
·    prawo jazdy kat. B
·    doświadczenie będzie dodatkowym atutem
·    komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub holenderskiego

Zapewniamy:
·    atrakcyjne wynagrodzenie 11.20 brutto euro
·    gwarancja długoterminowej współpracy
·    system okresowych podwyżek
·    organizację wyjazdu; zakwaterowanie i ubezpieczenie oraz opiekę polskich koordynatorów
·    darmowy transport do pracy lub rekompensata za dojazd dla osób mieszkających prywatnie zwrot kosztów dojazdów do pracy dla osób korzystających z własnego zakwaterowania
·    pracę w przyjaznym zespole

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470 

Administratorem podanych danych jest firma In Person Sp. z o.o. w Opolu 45-015, Rynek 11A/1A, dane kontaktowe: tel. +48 660 554 500 . Dane kontaktowe w sprawach ochrony danych osobowych, w tym dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych osobowych będą dostępne w zakładce kontakt na stronie www.inperson.pl. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Dane oznaczone jako obowiązkowe przetwarzane są zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy. Pozostałe podane przez Państwa dane, w tym dane kontaktowe, przetwarzane są na podstawie Państwa zgody w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Dobrowolne podanie tych danych będzie uważane za zgodę na ich przetwarzanie w celu aktualnej lub przyszłych rekrutacji. Dane osobowe będą udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie usług świadczonych dla administratora danych, w szczególności serwisowi aplikacji rekrutacyjnej, dostawcy usług hostingu. Dane będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego i usunięte w przypadku nie podjęcia pracy. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach, dane będą przechowywane przez okres 2 lat lub do momentu jej wycofania. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w przyszłych rekrutacjach przysługuje Państwu prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie przy czym wycofanie tej zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Wycofanie zgody na udział w kolejnych rekrutacjach spowoduje zaprzestanie przetwarzania Państwa danych w tym celu.
Inne ogłoszenia od InPerson


×