Skocz do zawartości
To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte

Elektryk/Pomocnik elektryka- Praca od zaraz.

  • Autor ogłoszenia:
  • Typ ogłoszenia: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Ważność: To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Cena: Nie podano ceny
  • 168 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

ZATRUDNIMY ELEKTRYKÓW/ POMOCNIKÓW ELEKTRYKA DO PRACY W BELGII

 

Dla naszego belgijskiego klienta poszukujemy elektryków do pracy przy obiektach przemysłowych realizowanych na terenie Belgii.

 

Wymagania:

- uprawnienia elektryczne minimum do 1 kV;

- doświadczenie w pracy na obiektach przemysłowych/elektryce budowlanej (okablowanie obiektów komercyjnych, jak: sklepy, galerie handlowe, stacje benzynowe, etc.)

- znajomość w stopniu komunikatywnym jęz. angielskiego lub niderlandzkiego;

- własne auto - zwracamy koszty transportu.

 

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki zatrudnienia;

- opłacamy transport oraz zakwaterowanie.

 

Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny  +48 517 072 915

 

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do procesu rekrutacji prowadzonego przez Administratora, zgodnie z Art.6 ust.1 Lit.A. Administratorem danych osobowych jest Firma N Port Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, co skutkować będzie usunięciem Pani/Pana danych z naszej bazy kandydatów. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do zakończenia rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko (tj. nie dłużej niż przez 12 m-cy) lub do wycofania przez Panią/Pana zgody. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Jednocześnie informujemy, że w procesie rekrutacji nie są podejmowane decyzje w sposób zautomatyzowany i nie jest stosowane profilowanie.
Inne ogłoszenia od NPort


×