Monter konstrukcji stalowych i alu, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII

  • Autor:
    ReadyConstruct
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Proszę o oferty
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 79 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Ready Construct
Jesteśmy firmą budowlaną, która od lat prężnie działa na rynku Belgijskim.
W związku z naszym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

  • MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH I ALUMINIOWYCH
  • ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY FIRMY PODWYKONAWCZE

Miejsce pracy: Belgia

Twoje zadania:

  • Montaż konstrukcji stalowych i aluminiowych na podstawie dokumentacji technicznej
  • Praca na wysokości

Od nas otrzymasz:

  • Bezpłatne mieszkanie dla pracowników na polskiej umowie o pracę
  • Zakwaterowanie dla podwykonawcy płatne 350€ / miesiąc
  • Możliwość dostosowania umowy do rodzaju współpracy (Polska umowa o pracę / Działalność gospodarcza-A1)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w Euro (w zależności od posiadanych kwalifikacji)

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w zawodzie montera
  • Umiejętności czytana rysunku technicznego
  • Brygady 2-4 osobowe (własny samochód na dojazdy)
  • Znajomości języka angielskiego (co najmniej jedna osoba w grupie)

Więcej informacji pod numerem telefonu:
Biuro czynne od pon. do pt. w godziny 8:00-16:00

  • +48 730 699 100 – Maciej

CIESZYMY SIĘ, ŻE CIĘ POZNAMY
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: Praca ReadyConstruct.com

Inne ogłoszenia od ReadyConstruct

Zobacz wszystkie ogłoszenia użytkownika