Belgia.net

Kierowca C+E+ kod 95 Belgia- praca od zaraz

  • Autor:
    Klaver
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Proszę o oferty
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 92 wyświetleń

Poszukujemy kierowcy kat. C i E do pracy na terenie Belgii.

Zakres obowiązków:

- transport towarów Belgia lub międzynarodowy

- samodzielny załadunek szkła za pomocą dźwigu

Wymagania:

- elastyczność i gotowość do pomocy w pracach produkcyjnych

- prawo jazdy kat. CE

- karta kierowcy

- dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pokoje jednoosobowe

- możliwość podjęcia stałej współpracy

- dodatki za nadgodziny i noce w ciężarówce

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :

Kamila +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033
Daria +48 577 901 944

Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450 - Częstochowa

Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!