Skocz do zawartości
Belgia.net

Mechanik samochodów ciężarowych – Klaver praca w Belgii

To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Autor:
    Klaver
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Proszę o oferty
  • Ważność oferty: To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 59 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Marzysz o karierze w Belgii?

Jeśli masz doświadczenie w zawodzie jako mechanik samochodów ciężarowych i nie boisz się nowych wyzwań, zadzwoń już dziś i dopytaj o szczegóły!

Gdzie? Houthalen, Belgia

Obowiązki

•              diagnostyka pod nadzorem kierownika warsztatu

•              naprawa i konserwacja samochodów ciężarowych

•              rejestrowanie wszystkich wykonanych prac i materiałów

Wymagania

•              doświadczenie jako mechanik samochodów ciężarowych

•              znajomość układów hydraulicznych

•              znajomość języka angielskiego

•              prawo jazdy kategorii B jest dodatkowym atutem

•              gotowość do podjęcia pracy od zaraz i na dłuższy okres czasu

Oferujemy

·         atrakcyjne wynagrodzenie

·         voucher, bonusy, dodatki

·         Pokoje jednoosobowe

·         Premie roczne

·         zwrot kosztów za przyjazd do Belgii po 4 tygodniach- max 125 €

Zadzwoń do nas!

Z przyjemnością przedstawimy wszystkie szczegóły dotyczące stanowiska!

Kamila +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033
Daria +48 577 901 944

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!

Klaver sp. z o.o. al. Wolności 22/1, 42-200 Częstochowa (KRAZ 18450)