Belgia.net

Praca od zaraz- technik HVAC – Belgia

  • Autor:
    Klaver
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 91 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Instalator paneli słonecznych i technik HVAC – Belgia

Masz doświadczenie w montażu paneli słonecznych? Znasz język angielski lub holenderski? Zgłoś się do nas, mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę!!!

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego lub/i holenderskiego

- minimum roczne doświadczenie w montażu paneli słonecznych

- prawo jazdy kat. B

- samodzielność i sumienność

- komunikatywność i otwartość na kontakt z klientem

- dobra kondycja fizyczna

Zakres obowiązków:

- montaż mocowań paneli słonecznych

- instalowanie  paneli słonecznych i okablowania

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- atrakcyjne wynagrodzenie

- dodatki za dojazdy i odzież

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS:

Dominika + 48 570 901 033

Kamila + 48 570 901 414

Daria  +48 577 901 944

Klaver Sp. z o.o., certyfikat (KRAZ 18450)