Belgia.net

Praca na produkcji sałatek obiadowych - Holandia!

  • Autor:
    Klaver
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Proszę o oferty
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 143 wyświetleń

Wyjedź z Nami do pracy w Holandii! Praca bez kwarantanny oraz dodatkowych kosztów związanych z testami! Legalna pracy w Holandii- pracownik produkcji- koniecznie zadzwoń do nas! Szukamy osób zmotywowanych do pracy! Nie wymagamy znajomości języka obcego :)

Miejsce pracy: Holandia- Dronten

Zakres obowiązków:

- sortownie i kontrola jakości warzyw

- krojenie świeżych warzyw

- mycie oraz pakownie warzyw

- dbanie o czystość stanowiska pracy

Co pracodawca zaoferuje w zamian za Twoją pracę?

- atrakcyjną stawkę godzinową (nawet dla osób bez doświadczenia)

- wypłaty w systemie tygodniowym lub z możliwością pobieranie zaliczek

- zakwaterowanie i ubezpieczenie

- umowę na warunkach holenderskich,

- na miejscu opiekę polskiego koordynatora

Pomożemy Ci w organizację transportu komfortowymi busami, które zabiorą Cię z każdego miejsca w Polsce pod same drzwi biura w Holandii ;)

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń do Nas:

Kamila +48 570 901 414

Weronika +48 577 901 099

Dominika +48 570 901 033

Daria +48 577 901 944

Klaver KRAZ 18450 Częstochowa, al. N.M.P 28/21 Godziny pracy: 8:00-16:00 pn.- pt.