Belgia.net

Wózki widłowe- praca w Holandii- od zaraz

  • Autor:
    Klaver
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 85 wyświetleń

Jeśli jesteś operatorem wózka widłowego przedniego lub bocznego (reachtruck/ heftruck) mamy dla Ciebie propozycję pracy w Holandii

Stanowisko: operator wózka widłowego bocznego lub przedniego (reachtruck/ heftruck)

Holandia, różne regiony

Zakres obowiązków:

·         transport wewnątrzzakładowy wózkiem jezdniowym

·         wykonywanie czynności pomocniczych, obsługowych i konserwacyjnych wózka jezdniowego

Dodatkowo:

·         obsługa procesu zamówień

·         skanowanie towaru

·         ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

·         legalną pracę w Holandii, umowę o pracę na warunkach holenderskich,

·         ubezpieczenie pracownicze,

·         stałą opieka przed wyjazdem (wstępna umowa kierująca, stały kontakt z -naszym zespołem rekrutacyjnym ),

·         wypłaty co tydzień

·         dodatki

Wymagamy:

·         uprawnień na wózki widłowe

·         doświadczenia w prowadzeniu wózków widłowych

·         znajomości języka angielskiego

·         prawa jazdy

Oczekujemy:

·         odpowiedzialności i zaangażowania

·         odpowiednich certyfikatów

·         dyspozycyjności do wyjazdu w wyznaczonych terminach

·         sprawność fizyczna umożliwiająca podjęcie pracy

Jak aplikować?

Zadzwoń do Nas lub wyślij sms o treści ‘’WÓZKI”

Julia +48 570 901 088

Kamila +48 570 901 414

Klaver KRAZ 18450

Częstochowa, al. N.M.P 28/21

Godziny pracy: 8:00-16:00 pn.- pt.