Belgia.net

Praca w Niemczech- produkcja, pakowanie, sortowanie

  • Autor:
    Klaver
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 45 wyświetleń

Sortowanie paczek, komisjonowanie i pakowanie – Praca w Niemczech

Miejsce pracy: okolice Frankfurtu nad Menem, Gotha lub Burgwedel

Praca bez znajomości języka obcego – praca bez doświadczenia

Atrakcyjna stawka godzinowa.

Opis stanowiska:

Praca w logistycznych magazynach na terenie Niemiec niedaleko Frankfurtu nad Menem oraz w Gotha

Zakres obowiązków:

·         sortowanie przesyłek kurierskich

·         komisjonowanie produktów spożywczych (np. nabiał, suche produkty, mrożonki)

·         pakowanie czekoladek, książek, bielizny

·         produkcja i pakowanie drobnych części samochodowych

Oferujemy:

·         pracę na dłuższy czas

·         atrakcyjne zarobki w €

·         darmowe dojazdy do pracy

·         zapewnione zakwaterowanie

Zadzwoń już dziś!

Julia: +48 570 901 088

Oliwia tel: + 48 577 901 099

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o – KRAZ 18450.

Aleja Najświętszej Maryi Panny 28/21, 42-200 Częstochowa

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00