Belgia.net

Sortowanie przesyłek- post nl - praca w Holandii od zaraz

  • Autor:
    Klaver
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 112 wyświetleń

Jeżeli szukasz legalnej pracy za granicą ?

Koniecznie zadzwoń do nas!

Stanowisko: pracownik POST NL (poczta)

Wymagania:

•         komunikatywna znajomość języka angielskiego

•         chęć i motywacja do pracy

•         zaangażowanie w powierzone obowiązki

•         mile widziane prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

·         atrakcyjne wynagrodzenie w walucie Euro

·         legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

·         dobre warunki socjalno-mieszkaniowe

·         pracę w przyjaznej atmosferze

·         pracę na dłuższy okres czasu pod okiem polskich koordynatorów

Zakres obowiązków:

•         sortowanie paczek

•         przygotowywanie towarów do wysyłki

•         inne prace na poczcie związane z wysyłką paczek

Zainteresowała Cię ta oferta ? Czekamy na kontakt!

Oliwia + 48 577 901 099

Julia +48 570 901 088

Klaver Sp. z o.o., Aleja Najświętszej Maryi Panny 28/21, 42-200 Częstochowa, Certyfikat KRAZ 18450.