Skocz do zawartości
Belgia.net

Wózki widłowe- praca w Holandii- od zaraz

To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Autor:
    Klaver
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Ważność oferty: To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 84 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Jeśli jesteś operatorem wózka widłowego przedniego lub bocznego (reachtruck/ heftruck) mamy dla Ciebie propozycję pracy w Holandii

Stanowisko: operator wózka widłowego bocznego lub przedniego (reachtruck/ heftruck)

Holandia, rózne regiony

Zakres obowiązków:

- transport wewnątrzzakładowy wózkiem jezdniowym

- wykonywanie czynności pomocniczych, obsługowych i konserwacyjnych wózka jezdniowego

Dodatkowo:

- obsługa procesu zamówień

- skanowanie towaru

- ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

- legalną pracę w Holandii, umowę o pracę na warunkach holenderskich,

- ubezpieczenie pracownicze,

- stałą opieka przed wyjazdem (wstępna umowa kierująca, stały kontakt z -naszym zespołem rekrutacyjnym ),

- wypłaty co tydzień

 - dodatki

Wymagamy:

- uprawnień na wózki widłowe

- doświadczenia w prowadzeniu wózków widłowych

- znajomości języka angielskiego

- prawa jazdy

Oczekujemy:

- odpowiedzialności i zaangażowania

- odpowiednich certyfikatów

- dyspozycyjności do wyjazdu w wyznaczonych terminach

- sprawność fizyczna umożliwiająca podjęcie pracy,

Jak aplikować?

Zadzwoń do Nas lub wyślij sms o treści ‘’WÓZKI”

Julia +48 570 901 088

Oliwia +48 570 901 099

Klaver ( KRAZ 18450 ) Częstochowa ul. Gminna 131

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN NASZEJ STRONY WWW.KLAVERTEAM.COM