Belgia.net

Spawacz- MIG/ MAG/ TIG-praca w Belgii

  • Autor:
    Klaver
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Proszę o oferty
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 81 wyświetleń

Jeśli jesteś spawaczem i szukasz pracy za granicą to aplikuj do nas.

Posiadamy dostępną ofertę pracy dla spawacza w Belgii

Stanowisko: spawacz

Miejsce pracy: Belgia, region Aalter/ Oostende

Wymagania:

• udokumentowane doświadczenie jako spawacz MIG, MAG/ TIG

• mile widziane prawo jazdy

• komunikatywna znajomość języka angielskiego

• dobra znajomość rysunku technicznego

• zdolności manualne

Zakres obowiązków:

• spawanie różnych elementów konstrukcyjnych (głównie MIG MAG)

• naprawa kontenerów morskich

• nadzór nad dokumentacją techniczną

• kontrola stanu technicznego urządzeń oraz maszyn

• kontrola jakości wykonanych wyrobów

• montaż

Oferujemy:

- wypłaty co tydzień

- praca w renomowanej firmie

- po 6 tygodniach – zwrot kosztów za przejazd z Polski (150 €)

- możliwość podjęcia pracy na własnej działalności

- czeki żywieniowe (5-8 €)

- zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS:

Dominika +48 570 901 033

Daria  +48 577 901 944

Zapraszamy do zapoznania się z Naszymi ofertami na stronie www.klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o., KRAZ 18450