Belgia.net

Operator CNC – Belgia- praca od zaraz

  • Autor:
    Klaver
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Proszę o oferty
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 92 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Poszukujemy operatorów CNC.

Jeśli masz doświadczenie i znasz język angielski lub holenderski – zgłoś się do nas!!

Wymagania:

- doświadczenie w zakresie frezowania - wiercenia – gwintowania

- znajomość języka obcego: angielskiego lub holenderskiego

- umiejętność pracy z mikrometrem i suwmiarką

- samodzielność, umiejętność wymiany wiertła, dostosowanie programu

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

- mile widziana umiejętność programowania ( Fanuc i Heidenhain )

Zakres obowiązków:

Ustawianie i programowanie maszyny CNC.

Czytanie planów

Praca nad unikalnymi elementami, nie nad produkcją seryjną.

Mierzenie elementów oraz kontrola jakości

Praca głównie na tokarkach 3osiowych

Odpowiedzialność za konfigurację i produkcję.

Odpowiedzialność za tworzenie mikroczipów, kół zębatych do kompresorów oraz łuków dla sektora

medycznego.

Oferujemy:

- zatrudnienie na warunkach belgijskich

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość stałej współpracy

- bony na posiłki

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS:

Dominika + 48 570 901 033

Kamila +48 570 901 414

Oliwia + 48 577 901 099

Daria  +48 577 901 944

Zapraszamy do zapoznania się z Naszymi ofertami na stronie www.klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o, certyfikat KRAZ 18450