Skocz do zawartości
Belgia.net

Praca przy zbiorze burakow - Tinen - mozliwosc nadgodzin

To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Autor:
    JobTalent
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Ważność oferty: To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 81 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Dla naszego klienta w Tinen, poszukujemy 2 pracownikow do pracy przy zbiorach burakow. Praca tymczasowa od polowy wrzesnia do ok. polowy listopada 2023.

Zadania:

- Zbiorka burakow z pola

- Kontrola jakosci warzyw

- Obrobka warzyw np. obciecie lisci i korzeni

- Pobieranie probek i przyniesienie ich do laboratiorium

Wymagania:

- Chec do pracy fizycznej na zewnatrz i wewnatrz hali

- Mile widziana komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego, ale nie jest to konieczny warunek

Oferta:

- Tygodniowe oplaty, stawka za godzine 14,73 euro

- Mozliwosc wyrabiania nadgodzin

- Jezeli jest taka potrzeba, oferujemy mieszkanie w poblizu miejsca pracy

Aplikacje mozna przeslac na adres email: [email protected]

Inne ogłoszenia od JobTalent

Zobacz wszystkie ogłoszenia użytkownika