Belgia.net

Proste prace produkcyjne - Holandia

  • Autor:
    Klaver
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 101 wyświetleń

Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Myślisz o wyjeździe za granicę? Możemy ci pomóc!
Posiadamy szeroki wachlarz ofert pracy na produkcji!

Wymagania:
- zaangażowanie i motywacja do pracy
- mile widziane, ale nie wymagane prawo jazdy i znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:
- wykonywanie prostych prac na linii produkcyjnej
- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Oferujemy:
- holenderska umowę o pracę
- zakwaterowanie i transport z zakwaterowania do miejsca pracy
- opiekę polskich koordynatorów

Możemy również pomóc ci w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii!

Zainteresowany? Nie zwlekaj, zadzwoń!!!

Dominika +48 570 901 033

Kamila: +48 570 901 414

Oliwia + 48 577 901 099

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa , Certyfikat KRAZ 18450.