Belgia.net

Oferta pracy z zakwaterowaniem- produkcja Oostende

  • Autor:
    BohdanPaulina1990
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Proszę o oferty
  • Cena: 17.12 EUR
  • Dodano - 321 wyświetleń

Poszukujemy pracowników z zapleczem technicznym/  z doświadczeniem jako operatorzy produkcji/  do firmy zajmującej się produkcją suchej karmy dla zwierząt w Oostende 8400.

Oferujemy zakwaterowanie znajdujące się w pobliżu firmy.

Zakres obowiązków:

·       Kontrola jakości produktu, (obieranie próbek półproduktu w celu kontroli) oraz procesu

·       Planowanie i przegieg produkcji od etapu wstępnego po ostatni;  pobieranie próbek do kontroli laboratoryjnej)

·       Ustawienie maszyny do prawidłowego przebiegu mieszania

·       Zgłaszanie wszelkich problemów/ awarii

·       Utrzymanie czystości w miejscu pracy

Poszukiwany profil:

·       Jesteś osobą dokładną, która skupia się na wykonywanej pracy,

·       Lubisz zróżnicowane środowisko pracy/jesteś elastyczny,

·       Przestrzegasz zasad BHP (zwracasz uwagę na zasady dotyczące obsługi maszyn),

·       Lubisz pracę zespołową ale i potrafisz pracować samodzielnie,

·       Posiadasz wykształcenie lub zaplecze techniczne + doświadczenie jako pracownik produkcji będzie atutem,

·       Komunikatywnie rozmawiasz w jednym z wymienionych języków: angielski, niderlandzki, francuski

 Oferta:

·       System zmian pracy: 05:00-13:00 / 13:00-21:00,

·       Stawka brutto: 17,12€/godzinę + dodatek zmianowy ( stawka zależna jest też od posiadanego doświadczenia i może byc wyższa),

·       Bony żywnościowe 8€/ dzień,

·       Dodatki: premia noworoczna, płatne dni świąteczne, dodatek urlopowy, częściowy zwrot kosztów dojazdu.

Skontaktuj się pod numer telefonu: +32 9 393 43 52 (pon-pt 8:30-12:30, 13:00- 17:00)

Wyślij swoje CV  na adres e-mail: [email protected]

Inne ogłoszenia od BohdanPaulina1990

Zobacz wszystkie ogłoszenia użytkownika