Belgia.net

Mechanik samochodów ciężarowych- Holandia- praca od zaraz ✅

  • Autor:
    Klaver
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Proszę o oferty
  • Cena: 16.00 EUR
  • Dodano - 73 wyświetleń

Masz doświadczenie jako mechanik pojazdów ciężarowych i znasz komunikatywnie język angielski? Może chciałbyś spróbować swoich sił w pracy za granicą?
Mam dla Ciebie propozycję:
Stanowisko: mechanik samochodów ciężarowych
Miejsce pracy: okolice Amsterdamu (możliwa też praca w innych oddziałach na terenie całej Holandii)

Wymagania:
- doświadczenie/ kwalifikacje zawodowe
- znajomość mechaniki samochodowej
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- chęci i motywacja do pracy
- komunikatywność i owartość w kontaktach
Jeśli nie spełniasz powyższych wymagań ale lubisz majsterkować i  masz umiejętności techniczne- nic straconego- jeśli znasz język angielski możliwe jest przeszkolenie.
Zakres obowiązków:
- diagnostyka i obsługa pojazdów ciężarowych
- przeglądy techniczne pojazdów
- przeglądy tachografów
- konserwacje/naprawy
- wymiana części
- prowadzenie dokumentacji

Oferujemy:
- pracę w renomowanej firmie
- holenderską umowę o pracę na dłuższy okres czasu
- zakwaterowanie oraz transport do pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwyżki
Oferta dostępna również w Niemczech- wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń!
Dominika  +48 570 901 033
Daria + 48 577 901 944
Oliwia + 48 577 901 099

Klaver Sp. z o. o. KRAZ 18450