Belgia.net

Spawacz- praca w Niemczech

  • Autor:
    Klaver
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 62 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Jesteś spawaczem? Szukasz dobrze płatnej pracy?

Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech.

Miejsce pracy – Salzbergen

Zakres obowiązków:

Praca przy spawaniu dużych konstrukcji – hale, maszty, wietrznie, platformy

głownie czarna stal

- we wszystkich pozycjach, w większości dolna, pion, ale także spawanie w suficie i przetopy

- spawanie wielowarstwowe, od 30mm do 120 mm

- spawanie pod badania – rentgeny i ultradźwięki

- bezpieczna obsługa suwnicy

Wymagania:

• doświadczenie w zawodzie

• umiejętność czytania rysunku technicznego

• mile widziana znajomość języka obcego

• mile widziane prawo jazdy kat. B oraz samochód

• wymagane aktualne uprawnienia

Pracodawca oferuje:

- odzież robocza potrzebne do pracy zapewnia pracodawca

- tanie zakwaterowanie

Zainteresowany? Zadzwoń do nas już dziś!!!

Dominika +48 570 901 033

Kamila + 48 570 901 414

Oliwia +48 577 901 099

Klaver Sp. z.o.o. (KRAZ 18450)