Belgia.net

Pakowanie warzyw- praca w Holandii

  • Autor:
    Klaver
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Proszę o oferty
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 64 wyświetleń

Praca w Holandii- pracownik produkcji- koniecznie zadzwoń do nas!

Miejsce pracy: Holandia- różne regiony

Dronten (BEZ ZNAJOMOŚĆI JĘZYKA) - praca na 3 zmiany

Warmenhuizen- KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANG. - praca na jedną zamianę

Szukamy osób zmotywowanych do pracy! Nie wymagamy znajomości języka obcego !

Zakres obowiązków:

- sortownie i kontrola jakości warzyw

- krojenie świeżych warzyw

- mycie oraz pakownie warzyw

- dbanie o czystość stanowiska pracy

Co pracodawca zaoferuje w zamian za Twoją pracę?

- atrakcyjną stawkę godzinową (nawet dla osób bez doświadczenia)

- wypłaty w systemie tygodniowym lub z możliwością pobieranie zaliczek

- zakwaterowanie i ubezpieczenie

- umowę na warunkach holenderskich,

- na miejscu opiekę polskiego koordynatora

Pomożemy Ci w organizację transportu komfortowymi busami, które zabiorą Cię z każdego miejsca w Polsce pod same drzwi biura w Holandii

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń do Nas!

Oliwia + 48570901088

Kamila +48570901414

Oliwia +48577901099

Zapraszam również do kontaktu na Skype, WhatsApp!!

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!

Klaver Sp. z o.o. (KRAZ 18450)