Belgia.net

Pielęgnacja kwiatów – praca w Holandii

  • Autor:
    Klaver
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 87 wyświetleń

Stanowisko: Pracownik sektora ogrodniczego: sadzenie, cięcie i pielęgnacja sadzonek

Miejsce pracy: Holandia, Lottum

Zakres obowiązków:

  • sadzenie i cięcie młodych sadzonek na hali i w szklarni
  • przesadzanie sadzonek
  • etykietowanie i przygotowanie do wysyłki
  • odchwaszczanie w szklarni (rzadziej odchwaszczanie na zewnątrz)

Wymagania:

  • zaangażowani i motywacja do pracy
  • chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

Pracodawca oferuje:

  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • umowę na warunkach holenderskich,
  • zakwaterowanie w odległości 300 m od pracy w pokojach jednoosobowych
  • ubezpieczenie,
  • dodatki wakacyjne i urlopowe
  • opiekę koordynatora

W czym dodatkowo możemy Ci pomóc?

  • w odpowiednim przygotowaniu do wyjazdu za granicę
  • w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem telefonu:

Dominika +48 570 901 033- wyślij sms o treści "sadzonki"

Kamila +48 570901414

Klaver Sp. z o.o. (KRAZ 18450)