Belgia.net

Polerowanie betonu- praca w Belgii

  • Autor:
    Klaver
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 98 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Stanowisko: polernik, kosmetyka betonu

Miejsce pracy: Belgia

Zakres obowiązków

  • wyrównywanie powierzchni za pomocą maszyn
  • polerowanie powierzchni
  • dokładność i staranność
  • właściwa i terminowa realizacja zadań

Wymagania:

  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • obsługa maszyn i urządzeń
  • prawo jazdy kat. B/
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • umowę o pracę na warunkach belgijskich
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zapewniamy mieszkanie typu studio (dwuosobowe)
  • opiekę koordynatorów

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem - „polernik” oddzwonimy do Ciebie, możesz też zaaplikować tutaj: klaverteam.com/formularz-aplikacyjny-dominika/

Dominika +48 570 901 033
Kamila +48 570 901 414

Klaver Sp. z o.o - posiadamy certyfikat o numerze 18450
Częstochowa ul. Gminna 131
Posiadamy również inne specjalistyczne oferty na terenie Niemiec i Belgii i Holandii !