Belgia.net

Praca dla fachowców – Belgia

  • Autor:
    Klaver
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 173 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy:
•    Elektryków
•    Hydraulików
•    Dekarzy
•    Pracowników remontowych
Jeśli masz doświadczenie w którymś z wyżej wymienionych zawodów, posiadasz prawo jazdy i komunikatywnie znasz język angielski – aplikuj do nas!!

Wymagania:
- doświadczenie w zawodzie
- znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
- prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:
- Elektryk - montaż okablowania, podłączanie gniazdek, podłączanie szaf sterowniczych i paneli kontrolnych
- Hydraulik - montaż instalacji sanitarnych
- Dekarz- montaż pokryć dachowych ( dachy płaskie i strome), okien dachowych
- Pracownik remontowy- montaż płyt g-k, posadzki, układanie parkietów, tynki, murowanie, montaż okien

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową
- dodatkowo płatne nadgodziny
- opiekę polskiego koordynatora

Jeśli zainteresowała Cię oferta, zadzwoń:
Izabela tel: +48 570 901 913
Kamila +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033

Klaver Sp. z o.o., Certyfikat KRAZ 18450.