Belgia.net

Praca dla fachowców – Belgia

  • Autor:
    Klaver
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 152 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy:

·         Elektryków

·         Hydraulików

·         Dekarzy

·         Pracowników remontowych

Jeśli masz doświadczenie w którymś z wyżej wymienionych zawodów, posiadasz prawo jazdy i komunikatywnie znasz język angielski – aplikuj do nas!!

Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie

- znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego

- prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

- Elektryk - montaż okablowania, podłączanie gniazdek, podłączanie szaf sterowniczych i paneli kontrolnych

- Hydraulik - montaż instalacji sanitarnych

- Dekarz- montaż pokryć dachowych ( dachy płaskie i strome), okien dachowych

- Pracownik remontowy- montaż płyt g-k, posadzki, układanie parkietów, tynki, murowanie, montaż okien

Oferujemy:

- atrakcyjną stawkę godzinową

- dodatkowo płatne nadgodziny

- opiekę polskiego koordynatora

Jeśli zainteresowała Cię oferta, zadzwoń:

Izabela tel: +48 570 901 913

Kamila +48 570 901 414

Dominika +48 570 901 033

Klaver Sp. z o.o., Certyfikat KRAZ 18450.