Belgia.net

Kierowca kat "C" - praca od zaraz

  • Autor:
    Klaver
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Cena: 2,000.00 EUR
  • Dodano - 115 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Praca w Belgii od zaraz!

Oferujemy:
- pracę w stabilnej, rodzinnej firmie
- tygodniowe szkolenie z doświadczonym kierowcą
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stały grafik
- gwarancja godzin (38- 45godz/tydz)

Wymagania:
- dobra kondycja fizyczna
- prawo jazdy kat. C z ważnym kodem 95
- znajomość języka holenderskiego, angielskiego lub francuskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
- mile widziane doświadczenie jako kierowca na drogach flamandzkich

Zakres obowiązków:
- Ręczny załadunek towarów na ciężarówkę – ok 20 adresów dziennie ( stały rejon w pobliżu miejsca zamoieszkania)
- Rozładunek w sortowni mniej więcej 2 razy w tygodniu

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS:
Teresa ️ +48 731 901 913

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa , certyfikat (KRAZ 18450)