Belgia.net

Prace przy szalunkach - Branża budowlana

  • Autor:
    Topwerken
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Cena: 11.00 EUR
  • Dodano - 95 wyświetleń

Murarz, Glazurnik, Tynkarz, Stolarz betonowy, Cieśla, Zbrojarz Betonowy, Prace przy szalunkach - Branża budowlana

Miejsce pracy: Holandia Region Limburgia
Stawka: od 450-600 € netto/tydzień w zależności od doświadczenia i kwalifikacji

Start pracy od zaraz

Opis stanowiska:

·         Prace murarskie ( doświadczenie przy pracach z klinkierem)

·         Prace glazurnicze

·         Prace tynkarskie

·         Zbrojarz betonowy

·         Stolarstwo

·         Prace betonowe

Warunki Zatrudnienia:

Umowa zawarta na warunkach holenderskich - umowa o pracę tymczasową

praca również dla ZZP-stawki 25-28€ /godz płatne po 14 dniach

Możliwość wypracowania dużej ilości godzin

Po przepracowaniu 3 miesięcy możliwy bonus 500€ - w zależności od kontrahenta/projektu

Wynagrodzenie 450-600 € netto/ tydzień – w zależności od doświadczenia i kwalifikacji

Bezpłatne zakwaterowanie -  pokoje1- 2 osobowe, dla pracowników ZZP płatne125 € /tydzień,

Zwrot kilometrówki 0,19 €

Godziny pracy minimum 40 h/tydzień

Rozmowa rekrutacyjna również z pracodawcą Holenderskim

Wymagania:

§  Doświadczenie 2 lata

§  Komunikatywna znajomość jednego z języków – angielski, niemiecki lub holenderski

§  Własne auto – dodatkowy atut

§  Ubrania robocze, buty i własne małe narzędzia

§  Możliwa praca na rusztowaniu

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numer tel. +48 539 116 521,+48 724 657 585

lub przesłąnie cv wraz z klauzulą RODO

ZGODY WYMAGANE: *

·         Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Topwerken Sp.z o.o. z siedzibą w Kaliszu  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

*  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Topwerken Sp.z o.o. z siedzibą w Kaliszu  dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).