Skocz do zawartości
Belgia.net

KERATYNOWE prostowanie włosów / NANOPLASTIA

To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Autor:
    KeratineByCaroline
  • Typ: Oferuję usługi
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Ważność oferty: To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 52 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Z przyjemnością zapraszam wszystkie Panie na zabiegi upiększające i regenerujące nasze włosy. Używam produktów firmy Vitaker London, które biją na głowę inne produkty tego typu dostepne na rynku swoim działaniem, konsystencją i składem. 

👩🏻 Keratynowe prostowanie włosów - zabieg, który ma na celu maksymalne odżywienie włosów dzięki keratynie, która jest naturalnych budulcem naszego włosa (prawie 80%) i która zaczyna działać pod wpływem wysokiej temperatury - stąd użycie prostownicy. A więc poza regeneracją włosa otrzymujemy też "efekt uboczny" w postaci idealnie prostych i gładkich włosów na kilka miesięcy. Keratyna Sense od Vitaker nie zawiera w składzie formaldehydu.

💆🏻‍♀️ Rekonstrukcja/Botox na włosy - to przede wszystkim zabieg odżywczy, polega on na wypełnieniu kosmyków składnikami odżywczymi, które uzupełniają ubytki między korą a łuską włosa. Poprawia kondycję włosa, a co za tym idzie - ich wygląd. Włosy są miękkie, odżywione, pełne blasku, zdrowsze. Zabieg idealny dla włosów matowych, suchych, szorstkich, puszących się. Może wyprostować lekką falę.

💆🏼‍♀️ Rekonstrukcja na zimno - zabieg leczniczy bez użycia prostownicy dla ekstremalnie zniszczonych włosów, zwłaszcza rozjaśnianych, suchych i łamliwych, jako samodzielny zabieg bądź jako ochrona włosów przed planowaną koloryzacją lub zabiegami na gorąco. Zabieg zapewnia włosom odbudowę, chroni przed nowymi uszkodzeniami, sprawia, że włosy stają się grubsze.

👩🏽 Nanoplastia - to zabieg dający fantastyczny efekt prostujący i wygładzający włosy, jednak przeznaczony wyłącznie dla włosów etnicznych (włosy afro, azjatyckie, hinduskie) - bardzo grubych, lokowanych, ciężkich i opornych. Nanoplastii absolutnie nie wykonuje się na delikatnych włosach słowiańskich (nie mówiąc już o słowiańskich rozjaśnianych🫣).

Zapraszam do kontaktu i na zabiegi 7 dni w tygodniu:
Whatsapp/telefon: +32 465 289 113 
 

2450 Meerhout, Belgia

Do zobaczenia!

×