Tynkarz maszynowy - Holandia - możliwość współpracy na własnej działalności

Covebo w Polsce powstało i rozpoczęło swoją działalność w 2004 roku jako Agencja Pracy 3G Dobra Organizacja Sp. z o.o., specjalizująca się w rekrutacji i pośrednictwie pracy do pracodawcy zagranicznego i holenderskiej agencji pracy tymczasowej Covebo.

Tynkarz maszynowy

Miejsce pracy: Eindhoven

Opis stanowiska:

Tynkarz maszynowy - osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się kładzeniem tynków za pomocą agregatu wewnątrz nowo powstałych budynków lub przy odświeżaniu ścian w budynkach już istniejących. Dodatkowo osoby mogą pracować przy ręcznym tynkowaniu. Do tynkowania około 80m dziennie. Możliwość współpracy na podstawie własnej działalności. (ZPP,własne narzędzia - stawki do renegocjacji)

Praca jest możliwa do podjęcia od 05.09.2016.

Wymagania:

·         doświadczenie w pracy przy kładzeniu tynków maszynowo min. 2 lata

·         umiejętność korzystania z łaty tynkarskiej typu H

·         umiejętność korzystania z łaty trapezowej

·         umiejętność gąbkowania tynku

·         prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

·         tynkowanie 80m dziennie

Oferujemy:

·         zakwaterowanie oraz ubezpieczenie,

·         wysokie wynagrodzenie,

·         opiekę polskiego koordynatora,

·         możliwość pracy na dłuższy okres czasu

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

CV prosimy przesyłać na [email protected]

covebo logo rgb 100.jpg

Link to postu