praca przy montażu ościeżnic (Holandia, ok. Nijmegen)

Agencja Zatrudnienia Covebo specjalizująca się w rekrutacji pracowników produkcyjnych oraz w zawodach technicznych, w związku z dynamicznym rozwojem i realizacją nowych projektów dla jednego z holenderskich klientów  poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

monter ościeżnic.

OPIS STANOWISKA:

- montaż ościeżnic drzwiowych i okiennych zgodnie z zamówieniami klientów
- praca odbywać będzie się u klientów zamawiających usługi
- wykorzystywanie elektro narzędzi
- czytanie rysunków technicznych oraz dokumentacji technicznej

WYMAGANIA:

- doświadczenie w pracy przy montażu ościeżnic
- umiejętność korzystania z elektro narzędzi
- znajomość rysunku technicznego
- znajomość j. angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym bezproblemowe komunikowanie się
- posiadanie prawa jazdy

OFERUJEMY:

- zakwaterowanie
- ubezpieczenie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- opiekę koordynatora
- pomoc w zorganizowaniu wszystkich formalności przed rozpoczęciem zatrudnienia
- pracę na długi czas
- internetowy profil pracownika umożliwiający wgląd i pobranie dokumentów: rozliczeń, pasków wypłat, jarografów
- stabilne zatrudnienie w agencji o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
- pakiet startowy o wartości 120 zł (poszewka na pościel, holenderska karta startowa do telefonu, słowniczek polsko – holenderski)

Wszystkie zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail [email protected] lub o kontakt drogą telefoniczną, pod numer: (+48) 77 442 66 33/35
KRAZ 1145

Link to postu