Hydraulik- praca od 16 sierpnia

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy działającej w obszarze hydrauliki poszukujemy  osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Hydraulik

Zakres obowiązków:

Osoby zatrudnione na w/w stanowisku wykonywać będą pracę na obiektach typu: budynki mieszkalne, biurowce, budynki użyteczności publicznej, odpowiedzialne będą za:

- Montaż i podłączenie urządzeń sanitarnych;

- Montaż i serwis instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, oraz centralnego ogrzewania;

- Montaż i serwis instalacji wentylacyjnych;

Wymagania:

-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,

-Mile widziane doświadczenie  w pracy na kontraktach zagranicznych;

-Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego;

-Umiejętność czytania rysunku technicznego, pracy z planem,

-Samodzielność, chęć do pracy i zaangażowanie,

-Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

- Stawkę godzinową 14,22 euro brutto/h ;

- Bezpłatne zakwaterowanie

- Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek (dokument A1, składki odprowadzane od średniej krajowej);

- Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych;

- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.

Link to postu